Real Trade

Obchodování s kryptoměnami se jednoduché a směnáren existuje více než dost. Ovšem to, co vám nikdo neřekne dřív než se do toho pustíte je, že poplatky vás čekají na každém rohu. To snižuje váš výnos z  tradingu obecně, zvyšuje náklady na pořízení zboží či služeb a celkově pak neodpovídá investici do kryptoměny dle daného kurzu. Poplatky vás čekají při směně z českých korun na americké dolary (nebo eura), poplatky si z tradingu účtuje také samotná směnárna. Poplatkem je také většinou zatížen převod kryptoměny do vaší peněženky ze směnárny.

Proto zde vznikla myšlenka reálného obchodování s měnou Monero. Principem fungování je takový, že se lidé potkají osobně a provedou obchod tzv. z ruky do ruky. V současností existují dva weby, které se zabývají touto problematikou.

Monero for Cash

Local Monero

Další aspektem jsou věci účetní. Jakýkoli příjem je dle Zákona o dani z příjmů nutno zahrnout do vašeho daňového přiznání. Což je vždy ve směnárně dohledatelné. Časem totiž mohou nastat situace, kdy si finanční správa vynutí tyto informace a bude kontrolovat zda jste toto provedli.

Další možností jak obchodovat kryptoměnami je využití sociálních sítí nebo specializovaných fór. Někdy v budoucnu bychom chtěli použít i naše fórum v sekci Koupím, prodám Monero. Proto neváhejte a zkuste vložit svou nabídku nebo poptávku ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *