První český těžařský pool

Monero má první český pool pro těžaře s názvem Bohemian Pool. V současnosti je na poolu kolem 44 těžařů s výkonem 60KH/s. Snad se jejich řady brzy rozšíří.

Poplatek se platí pro prvních 100 vytěžených bloků a činí 0,3%. Minimální výplatní částka do peněženky je 0,3 XMR. Minimální výplatní částka přímo na burzu je 5 XMR.

Na webové stránce poolu naleznete malý chat, kde lze kontaktovat místní minery a položit například dotaz ohledně těžby na jejich poolu.

Držíme palce a přejeme hodně úspěchů v těžbě.

 

8 comments

  1. Je mi jasné, že web je poměrně nový... Ale nebude do budoucna možné odebírat novinky do mailu?

  2. Ahoj, mám doma nevyužité pc s 2x Radeonem 5850, dvoujádro core2duo 3ghz, 4gb ram. Má smysl se s tímto k Vám přidat? Mám levnou elektřinu(tarif na topení a ohřev vody), tak mě pár kwh za měsíc nezničí. Najde se někdo kdo mi potvrdí či vyvrátí smysl tohoto nápadu?

    1. Dobrý den Michale. Levná elektřina je určitě prvním předpokladem pro co nejlepší výnos z těžby. Nicméně druhým předpokladem je efektivní hardware. Nedokážu posoudit zda jsou vaše grafické karty vhodné pro těžbu XMR. V databázi těžících zařízení XMR se Radeon 5850 nenachází, tudíž je možné že jej tažaři nepovažují za vhodný hardware. Pokud ale již taková zařízení máte, proč těžbu nezkusit.

  3. ahoj,budu končit s nicehash a poohlížím se po využití mých 6ti ati 5870. 9600 stream procesorů má při výpočtech stále co nabídnout,i když jsou to starší vga.jaké jsou podmínky,resp.co mám udělat,když bych se chtěl přidat k vašemu poolu?díky michal

  4. Řekl bych že do veřejných poolů není třeba zvláštní pozvánky a může se připojit kdokoli. Většina z nich má dokonce pěkně zpracované jak těžbu nakonfigurovat. Jedna z hlavních kritérií, podle kterých se vybírá vhodný pool, je poplatek. Bohemian pool má systém poplatku PPLNS 0,3%. Dostatečné informace jsou na hlavní stránce Bohemian pool a také je zde chat, kde lze pokládat konkrétní dotazy. Kluci z Bohemian pool určitě velmi rádi poradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *