XMRPOOL

Těžebních poolů kryptoměny Monero je nepřeberné množství. Ano můžeme psát o těch kteří nás o to požádají nebo ty které nám přijdou zajímavé. Jeden z nich je XMRpool.eu, který na rozdíl od ostatních nabízí nové věci.

Nulové poplatky

Určitě všichni víme že provozování poolů není zadarmo a tak existuje systém poplatků např. Pay Per Last N Shares (PPLNS). XMRpool ale nabízí nulový poplatek. Na otázku proč to autor dělá si odpovíme velmi jednoduše. Pro podporu kryptoměny Monero a víru ve finanční soukromí. Zakončeno citátem "Neměli byste těžit Monero pro zisk, ale protože věříte v samotný projekt".

Loterie

Po nalezení bloku poolem je vždy náhodně vylosován miner (resp. wallet adresa), kterému bude přidělen virtuální rig. Tento je pojmenován "Lottery". V současnosti výkon tohto riguje 2Khs ale autor by si přál časem výkon 10Khs. Celkově je tato forma zábavná a motivační pro přechod na tento pool.

Mining bonus

Jako výraz loajality pro dlouhodobé těžaře je zde bonus 10% hash rate navíc. Dosáhnou na něj ti, kteří svým výkonem zabírají prvních deset příček mezi těžaři v poolu. Autor ale upozorňuje, že pokud jste tento bonus nikdy neobdrželi a jste věrní, informujte je na slack chanelu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *