XMR.TO

Podívejme se na stránku XMR.TO jež pomáhá uvádět Monero do praktického života. Jedná se o nástroj který instatně smění Monero na Bitcoin. S tím pak můžete zaplatit na internetu Bitcoinem tam kde to jde. Další možností je Bitcoin směnit přímo za fiat cash a dostat jej na bankovní účet. Toto není už ale předmětem stránky XMR.TO (je třeba použít jinou službu).

Webová stránka XMR.TO

Twitterová stránky XMR.TO

Jak to celé funfguje?

  1. Vložíte Bitcoin adresu a množství BTC
  2. Zobrazí se vám shrnutí objednávky, kde je vyčísleno kolik je třeba zaplatit XMR, vygeneruje se vám Integrated Address a Order Secret Key.
  3. Na pravé straně se také zobrazí platný kurz při kterém dojde ke směně.
  4. Platnost objednávky 15 minut.
  5. Pokud používáte WALET-CLI rozkliknete tuto možnost a zobrazí se vám příkaz "transfer 5 4EAAQR1vtv7EQp4LnapPkhb2pondb2Ed7GJJLc6TkKwtSyumUnQ6QzkCCkojZycH2MRfLcujCM7QR1gdnRULRraV66VrVTURusLCdSkopS 33.5852"
  6. Další možností je platba skrze QR kód, lze rozkliknout níže.
  7. Platba se provádí za použití Integrated Address (možnost je i starší verze skrze Payment ID)

 

Objednávku je možno sledovat za pomocí funkce Track an Order. Po vložení Order Secret Key (12 znaků ve znění xmrto-......), jež obdržíte při zřízení objednávky, zjistíte status vaší objednávky. V případě že není něco vpořádku lze se obrátit  na podporu support@xmr.to

Anonymní přístup

Pokud nechcete přistoupit ke službe ze své reálné IP adresy, lze použít síť TOR. Adresa pro síť TOR je xmrto2bturnore26.onion

Pozn. Lze také použít mobilní peněženku Monerujo, jež je podle tvůrců integrována.

Pozn. Moneroj je množné číslo od slova Monero v jazyce Esperanta, mince.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *