TĚŽBA, MINING – ČÁST 4. MONERO SPELUNKER

Další ze seriálu těžby kryptoměny Monero si ukážeme program Monero Spelunker. Ten slouží k těžbě na procesoru vašeho počítače. Jde o grafickou nádstavbu těžebního software Multi Wolf.

Stažení programu Monero Spelunker.

Po stažení komprimovaný soubor blokuje Google Chrome jako nebezpečný soubor. Software je ale doporučován na uznávaných stránkách kryptoměny Monero. Ale jako vždy je na vás, zda tato varování obejdete. Pokud schválíte výjimku a půjdete dál, rozbalíte tyto soubory:

Po prvním spuštění souboru monerospelunker.exe vás program upozorní, že je nutno nakonfigurovat soubor s koncovkou .conf, který se objeví vedle výše zmíněného spouštěče. Tento soubor upravte a zadejte pool ve kterém chcete těžit, adresu peněženky a počet jader procesoru které mají provádět těžbu.

Po opětovném spuštění Monerospelunker vidíte parametry které jste nastavili a nyní stačí pouze zmáčknout tlačítko Start Mining. Pokud je vše správně nastaveno, měli byste již vidět rychlost těžby (H/s).

V případě že se nic neděje je nutné zkontrolovat, zda program neblokuje Windows Defender nebo instalovaný firewall. Opět je na vás, zda schválíte bezpečnostní výjimku.

Nebo:

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *