REKLAMNÍ KAMPAŇ 4Q/2018

V závěru roku 2018 probíhají dvě reklamní kampaně našeho webu. Jedna jako bannerová reklama a druhá jako pop-up okno. Vše je cíleno zejména na český a slovenský internet s cílem 208 tisíc návštěv.

Samozřejmě někdo může říct že se nejedná o cílenou reklamu a výsledky budou pouze na papíře. Nicméně propagace slouží k tomu dát o sobě vědět a chceme tak šířit myšlenku decentralizované anonymní kryptoměny Monero i v těžkých dobách.

První dny vypovídají následující. Samozřejmě se zvedla míra okamžitého opuštění webu a mezi davy se vlastně hledají lidé, které by toto téma oslovilo. Stále si ale zachováváme průměrnou dobu návštěvy přes 3 minuty, což je slušné.

Výzva k podpoře

Jste-li fanoušky kryptoměny Monero nebo vás tento projekt zaujal, podpořte nás na donation adresu drobným příspěvkem XMR. Prostředky budou využity účelně. V případě jiné podpory nebo nápadů neváhejte a napište na info@czechmonero.cz

Promotion camping 4Q/2018

At the end of the year 2018 we started two promotion campings. At the firts is banner advertising and next is pop-up window advertising. Target is Czech and Slovak internet and goal is 208 thousand visitors.

Searching for support

If you are supporter of cryptocurrency Monero and want to help with our activity, you can send a few XMR to donation adress. Donation adress is in the homepage of our website. If you have any other idea for support you can send email on info@czechmonero.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *